Montaż, serwis, naprawa

i czyszczenie klimatyzacji

Klientom gwarantujemy usługi poczynając od wyceny, poprzez dostawę urządzenia, jego montaż i aż po uruchomienie. Zapewniamy przeglądy serwisowe jak i naprawy klimatyzatorów zarówno przed, w trakcie, jak i po sezonie. Wykonujemy zlecenia zarówno od pojedynczych systemów typu split, kasetonowe, kanałowe, przysufitowe, przypodłogowe aż po systemy multi i systemy VRV składające się z kilkunastu klimatyzatorów w jednym budynku.

Montaż klimatyzacji

Oferujemy dostawę i montaż urządzeń i systemów klimatyzacji stacjonarnej. Nasze usługi obejmują zarówno montaż pojedynczych systemów split, jak i najbardziej skomplikowane systemy klimatyzacji, składające się z centrali i kilkunastu klimatyzatorów. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz indywidualne podejście do klienta.

Serwis i przegląd klimatyzacji

Lisiec.Instal oferuje kompleksowy i w pełni profesjonalny serwis i przegląd klimatyzacji. Wykonujemy także przeglądy i serwisy pogwarancyjne oraz naprawę urządzeń klimatyzacji systemowej. Zapewniamy szybkie i skuteczne działanie, które pozwoli w jak najkrótszym czasie przywrócić sprawność klimatyzacji w Twoim domu, firmie, biurze lub sklepie.

Czyszczenie klimatyzacji

Gwarantujemy profesjonalne i efektywne czyszczenie klimatyzacji za pomogą najlepszych metod. Zapewniamy najwyższą jakość usług w konkurencyjnej cenie. Czyścimy i serwisujemy klimatyzację kasetonową, kanałową, przysufitową, przypodłogową oraz wiele innych systemów klimatyzacji w pomieszczeniach.

Naprawa klimatyzacji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, chcemy zaoferować Państwu kompleksowy serwis klimatyzatorów. Lisiec.Instal to szybka, niedroga i skuteczna naprawa klimatyzacji w atrakcyjnej cenie, w szybkim terminie. Przyjedziemy, zdiagnozujemy problem i wykonamy kompleksową naprawę najszybciej jak to możliwe.

Home Page

 

Dane kontaktowe

 

PHU Róża Poturała

62-571 Lisiec Wielki,

ul.Makowa 11

NIP: 665 186 69 79

Telefon kom.: 48:722 188 638

Email:  instal.lisiec@gmail.com

www.lisiec.com

Rachunek firmowy

PKO 81 1240 1415 1111 0010 9200 9258 

© 2020 by  Lisiec Wielki

Naprawa/Serwis

Mamy doświadczenie w naprawie większości marek dostępnych na rynku: ROTENSO,SEVRA, AUX,

MITSUBISHI ELECTRIC, DAIKIN, , SAMSUNG, LG, PANASONIC, GREE, NOXA, HAIER.

Nasi klienci

Naszymi klientami są osoby prywatne, a także firmy, sklepy, biura i lokale gastronomiczne.

  • White Facebook Icon

Obszar działania

Działamy na terenie powiatu konińskiego, tureckiego, słupeckiego i kolskiego.

  • White Facebook Icon

Oferta montażowa:

-montaż klimatyzacji   od 2400złnetto

-montaż pompy ciepła  od 1550zł netto

-montaż fotowoltaiki    od 2950zł netto

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now