Profesjonalny serwis najlepiej przeprowadzić dwa razy w roku, w porze jesienno – zimowej i zimowo – wiosennej, przed i po sezonie chłodzenia. Dwukrotny przegląd instalacji polecamy szczególnie dla osób dogrzewających pomieszczenia w chłodniejszych okresach.

 

Co daje serwis?

Regularny serwis to gwarancja czystego powietrza i ograniczenie wydatków! Aby uświadomić sobie korzyści wynikające z regularnych serwisów, warto przeczytać, co dzieje się przy ich braku:

• Wydajność urządzenia spada – odnosi się wrażenie, że klimatyzator chłodzi lub grzeje z mniejszą skutecznością. Zabrudzone elementy ograniczają przepływ powietrza i wymianę cieplną w jego elementach.

• Rosną rachunki za prąd – urządzenie jest zaprogramowane na osiągnięcie wyznaczonych parametrów. Pomimo spadku wydajności będzie dążyć do osiągnięcia zadanej temperatury, co spowoduje pracę na wyższym biegu. Odbije się to na rachunkach za energię nawet przy najlepszej klasie energetycznej urządzenia.

• Urządzenie pracuje głośniej.

• Zwiększa się ryzyko awarii urządzenia – zanieczyszczone elementy mechaniczne zużywają się szybciej lub pracują niewłaściwie. Jednocześnie może nastąpić zapchanie elementów odpływowych, co na przykład może skutkować brudnymi skroplinami cieknącymi po ścianie. Długotrwały brak dbałości o urządzenie może prowadzić do awarii, której koszty z pewnością przewyższą cenę standardowego serwisu.

• Skraca się żywotność urządzenia.

• Wewnątrz urządzenia rozwijają się grzyby, bakterie i pleśń – jednym z objawów na obecność drobnoustrojów w urządzeniu jest przykry zapach wydobywający się z klimatyzacji. Jednak dużo gorszymi konsekwencjami będą nasilające się alergie oraz choroby, a w szczególnych przypadkach mogą one doprowadzić do ciężkich chorób jak np. śmiertelnie niebezpieczna choroba legionistów.

  • GREE bez tła
Home Page

 

Dane kontaktowe

 

PHU Róża Poturała

62-571 Lisiec Wielki,

ul.Makowa 11

NIP: 665 186 69 79

Telefon kom.: 48:722 188 638

Email:  instal.lisiec@gmail.com

www.lisiec.com

Rachunek firmowy

PKO 81 1240 1415 1111 0010 9200 9258 

© 2020 by  Lisiec Wielki

Naprawa/Serwis

Mamy doświadczenie w naprawie większości marek dostępnych na rynku: ROTENSO,SEVRA, AUX,

MITSUBISHI ELECTRIC, DAIKIN, , SAMSUNG, LG, PANASONIC, GREE, NOXA, HAIER.

Nasi klienci

Naszymi klientami są osoby prywatne, a także firmy, sklepy, biura i lokale gastronomiczne.

  • White Facebook Icon

Obszar działania

Działamy na terenie powiatu konińskiego, tureckiego, słupeckiego i kolskiego.

  • White Facebook Icon

Oferta montażowa:

-montaż klimatyzacji   od 2400złnetto

-montaż pompy ciepła  od 1550zł netto

-montaż fotowoltaiki    od 2950zł netto

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now