Oddychający dom

Umożliwiamy Państwu wybranie idealnych systemów wentylacyjnych na miarę Państwa potrzeb, co pozwala na dopasowanie ich do oczekiwań klientów i różnych warunków pracy. Szczególną uwagę poświęcamy centralom przeznaczonym do domów jednorodzinnych, dbając o to, by były one nie tylko niezawodne i bardzo łatwe w montażu, ale przede wszystkim tanie w eksploatacji. Wdrażane przez nas nowe technologie służą ochronie środowiska, zapewniają poprawę zdrowych warunków życia oraz zdecydowanie obniżają koszty eksploatacji. Oto moc korzyści, które może Państwu przynieść rekuperacja powietrza!

Zdajemy sobie sprawę, że dla każdego indywidualnego użytkownika najważniejsza jest funkcjonalność i łatwość obsługi centrali wentylacyjnej. Jeśli Państwo chcą, aby urządzenie nie tylko dostarczało świeże powietrze, ale również je ogrzewało, warto zdecydować się na montaż rekuperatora powietrza. Ten rodzaj centrali ma funkcję mechanicznej wymiany powietrza z jednoczesnym odzyskiem ciepła zużytego (dzieje się tak dzięki temu, że rekuperator jest wyposażony zarówno w nagrzewnicę, która ogrzeje powietrze, jak i chłodnicę, która je ochłodzi). Rekuperacja to naprawdę tania opcja odzysku ciepła!

Warto zdecydować się na centralę wentylacyjną najwyższej jakości. O ile te najprostsze zapewniają po prostu obieg powietrza, o tyle bardziej skomplikowane umożliwiają system rekuperacji, czyli oddawanie ciepła z uchodzącego z pomieszczeń powietrza świeżemu powietrzu, które do nich wpada. Oprócz wymiany powietrza udaje się w tym przypadku oszczędzić nawet do dziewięćdziesięciu procent jego ciepła. Warto podnieść swój komfort i wybrać jakość od INSTAL.LISIEC!

Home Page

 

Dane kontaktowe

 

PHU Róża Poturała

62-571 Lisiec Wielki,

ul.Makowa 11

NIP: 665 186 69 79

Telefon kom.: 48:722 188 638

Email:  instal.lisiec@gmail.com

www.lisiec.com

Rachunek firmowy

PKO 81 1240 1415 1111 0010 9200 9258 

© 2020 by  Lisiec Wielki

Naprawa/Serwis

Mamy doświadczenie w naprawie większości marek dostępnych na rynku: ROTENSO,SEVRA, AUX,

MITSUBISHI ELECTRIC, DAIKIN, , SAMSUNG, LG, PANASONIC, GREE, NOXA, HAIER.

Nasi klienci

Naszymi klientami są osoby prywatne, a także firmy, sklepy, biura i lokale gastronomiczne.

  • White Facebook Icon

Obszar działania

Działamy na terenie powiatu konińskiego, tureckiego, słupeckiego i kolskiego.

  • White Facebook Icon

Oferta montażowa:

-montaż klimatyzacji   od 2400złnetto

-montaż pompy ciepła  od 1550zł netto

-montaż fotowoltaiki    od 2950zł netto

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now